Koszty wysyłki

Zamówienie o wartości do 399pln brutto

Koszty wysyłki wynoszą:

  • przy zapłacie przed wysyłką 16 PLN brutto (paczka standard -waga do 30 kg)
  • przy płatności za pobraniem 25 PLN brutto (paczka standard -waga do 30 kg)

Zamówienie o wartości od 400pln brutto

Koszty wysyłki wynoszą:

  • przy zapłacie przed wysyłką - gratis !!! (paczka standard -waga do 30 kg)
  • przy płatności za pobraniem 16 PLN brutto (paczka standard -waga do 30 kg)

Powyższe opłaty i zwolnienie z kosztów wysyłki nie dotyczą artykułów niestandardowych (elementy nadwozia: zderzaki, błotniki, drzwi), a także paczek o wadze większej niż 30 kg. W takich przypadkach koszt dostawy naliczony zostanie indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Koszty wysyłki wynoszą orientacyjnie :

  • dla zderzaków, pasów przednich itp.- 40 PLN brutto
  • dla pokryw silnika itp. -50PLN brutto

Dostawa odbywa się wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymają Państwo e-mail lub Sms z numerem listu przewozowego .Dzięki temu istnieje możliwość sprawdzania na stronie przewoźnika trasy przesyłki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę max.do 2 dni roboczych od daty nadania

Odbiór paczki od kuriera

Paczki pakujemy zawsze z należytą starannością. Przy odbiorze prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka (opakowanie i zawartość) jest w stanie nienaruszonym. Szczególną uwagę prosimy zwracać przy odbiorze części elektronicznych. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona lub istnieje podejrzenie jej wcześniejszego otwierania prosimy spisać protokół uszkodzenia i przesłać do nas kopię. Odpowiedni formularz posiada kurier. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego zawartości. Bez poprawnie wypełnionego protokołu uszkodzenia przesyłki nie będziemy mogli rozpatrzyć reklamacji dotyczących uszkodzeń powstałych w trakcie transportu Jeśli przydarzy się taka sytuacja, prosimy niezwłocznie o kontakt –najlepiej w formie e-mail.