Ceramiczne klocki hamulcowe firmy Ate

Ceramiczne klocki to zawsze czyste felgi.

                                                             Na zdjęciu ceramiczne klocki hamulcowe firmy ate    

 

CERAMICZNE KLOCKI ATE

Same zalety już  na pierwszy rzut oka

 

  •  Znaczne zmniejszenie pylenia klocków                     
  •  Praktycznie bez hałasu
  •  Mniejsze zużycie klocków hamulcowych
  •  Lepszy komfort
  •  Brak bicia tarcz
  •  Lepsza ochrona środowiska
  •  Niskie koszty wymiany
  •  Bardzo bezpieczne                                                  

 

 

Aktywny udział w ochronie środowiska naturalnego

 

Ceramiczne klocki ATE produkują minimalne ilości pyłu, co oznacza że, nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Ich  lepsza charakterystyka  zużycia oszczędza nasze zasoby naturalne przy zachowaniu jakości hamowania. Zabrudzenie  wartościowych felg aluminiowych jest  do minimum. Dzięki temu znacznie obniża się częstotliwość mycia felg. Ceramiczne klocki hamulcowe ATE są Twoim osobistym wkładem w ochronę środowiska !

 

Łatwa wymiana

 

Ceramiczne klocki ATE nie wymagają jakiejkolwiek przeróbki samochodu przed ich montażem. Mogą po prostu zastąpić tradycyjne klocki hamulcowe.

 

 

Bardzo bezpieczne

 

Ceramiczne klocki hamulcowe ATE spełniają ponadnormatywnie wymogi nakładane przez dyrektywę ECER90. W codziennej pracy układu hamulcowego oferują identyczną efektywność jak tradycyjne klockihamulcowe . Są w pełni kompatybilne z systemami regulacji dynamiki pojazdów.

 

 

Praktycznie bez hałasu

 

Innowacyjne komponenty w ceramicznych klockach hamulcowych ATE redukują ilość wytwarzanego hałasu podczas hamowania .Denerwujące odgłosy towarzyszące tradycyjnemu hamowaniu są efektywnie zmniejszone. To znacznie podnosi komfort hamowania. Co więcej ceramiczne  klocki  ATE chronią i zabezpieczają tarcze hamulcowe przed korozją  i wymyciami. To znowu prowadzi do odsunięcia na dalszy  plan ewentualnych problemów z biciem tarcz, które przenoszą się na odczuwalne dla kierowcy drgania koła kierownicy

 

 

Mniejsze zużycie klocków hamulcowych

 

 

Liczne testy i badania w trudnych warunkach pracy codziennej pokazały , że ceramiczne klocki hamulcowe zużywają się z dużo mniejszym stopniu. Więcej bezpośrednio przyczyniają się do znacznego wydłużenia żywotności tarcz hamulcowych i co za tym idzie do obniżenia kosztów  eksploatacji pojazdu.

 

 

                                     Zdjęcie opakowania klocków ate