Współpraca

Program partnerski E-autoczesci24.pl

Interesujesz się motoryzacją, jesteś posiadaczem bloga o tematyce motoryzacyjnej? Mamy dla Ciebie propozycję. Posiadamy program partnerski do którego możesz się przyłączyć i zarabiać promując nasz sklep internetowy na swojej stronie www.

Jak działa nasz program partnerski?

Działanie naszego programu partnerskiego jest bardzo proste. Każdy z partnerów reklamuje na swojej stronie internetowej nasz sklep (np. za pomocą baneru lub linka tekstowego). Jeśli ktoś kliknie na baner lub link tekstowy, przejdzie do naszego sklepu, a następnie dokona zakupu otrzymujesz od nas prowizję w wysokości 5% od wartosci zakupów przekierowanej osoby. UWAGA! System pamięta poleconą osobę przez 90 dni - oznacza to, że otrzymasz prowizję nawet jeśli polecona osoba dokona zakupu w naszym sklepie do 90 dni od chwili kiedy kliknęła na link przekierowujący na Twojej stronie. Każdy partner otrzyma od nas osobiste konto, na które będzie mógł się logować i mieć podgląd do pełnych statystyk.

Jakie narzędzia otrzymasz?

Przede wszystkim otrzymasz od nas swój osobisty link partnerski, dzięki któremu system będzie zliczał przekierowania z Twojej strony internetowej. Otrzymasz także inne materiały promocyjne np. w postaci banerów. Poza tym zapewniamy pełną pomoc techniczną oraz pomagamy przy promowaniu naszych produktów. Zapewniamy też dostęp do wszelkich statystyk dotyczących Twojej współpracy z naszą firmą.

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem radoslaw.kedzierski@mij.pl. Niezwłocznie po rejestracji nowego partnera wysyłamy dane do logowania oraz krótki filmik instruktażowy pokazujący jak "poruszać" się po panelu.

Zapraszamy serdecznie!

 

Współpracują z nami:

 

Logo motobloger.pl

Baner - audia2

Fiat Klub Polska